Hakkımızda - Salmarin
 

Salmarin

Hakkımızda

Merak ettikleriniz ve daha fazlası için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Firmamız 2004 tarihinde kurulmuş olup,VOLVO PENTA ‘ya ait yetkili servis bayi olarak İstanbul da faaliyetlerine başlamıştır.Siz değerli müşterilerimizden aldığı özgüven ile kısa zamanda servis ağını ve gücünü geliştirerek İstanbul başta olmak üzere Volvo markasının girdiği tüm Türkiye geneline yaymış yerinde servis ile müşteri memnuniyetini kendine bir misyon bilmiştir.
2018 yılında firmamız Volvo Penta tarafından İstanbul Avrupa bölgesi merkez bayi olarak görevlendirilmiş olup deneyimli kadro ve profesyonel ekibi ile marka yedek parça satış ve servis hizmetleri ile bu onur ve gururu siz iş ortaklarımız ile paylaşmaya devam etmektedir.
Bugün Artık bu gücü şirketimize bağlı İstanbul lokasyonun da hizmet veren şirketimize bağlı Volvo Penta servis bayilerimiz ile daha da artırmaya devam ediyoruz.
Ayrıca bünyemizde diğer dünya motor üretici markalarından; YANMAR MARINE,CUMMINS MARINE,ONAN JENERATÖR VE NANNİ DİESEL’in de yedek parça satış ve servis hizmetleri de bulunmaktadır.

Misyonumuz Nedir?

Temsilciliğini yağmış olduğumuz dünyanın ileri gelen marin motor markalarının inavasyon satış ve servis olanaklarını şirketimizde toplamak ve bu olanakları deneyimli kendi kadromuz ve bize bağlı bayiliklerimiz ile beraber değerli müşterilerimize hızlı ,çağdaş bir hizmet anlayışı ile doğru yerde ve doğru tespitlerle en mükemmel koşullarda aktarmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz Nedir?

Yedek parça ve Servis hizmetleri ile farklılık yaratan gelişime ve yeniliklere açık olan profesyonel kadrosu ile yüksek teknolojiyi ve gelişmeyi benimsemiş kurumsal kimliği ile sektörün lider şirketlerinin arasında en üst yerde yerini almaktır.

Değerlerimiz Nedir?

  • GÜVEN
  • %100 MEMNUNİYETLİK
  • DÜRÜSTLÜK
  • MÜKEMMELİK
  • SORUMLULUK
  • İNANÇ VE BAŞARI
  • MÜŞTERİ ODAKLILIK
  • ŞEFFAFLIK
  • İNSANA VE ÇEVREYE DUYARLILIK

Faaliyet Alanlarımız

Şirketimiz denizde ve karada motorlarımızın girdiği tüm liman, tersane, marina, karayolu, havayolu demiryolu, inşaat, altyapı ve üst yapı, sektörlerinde yedek parça ve servis hizmeti vermektedir.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Gör